Interbyt.cz

Bederník visco – paměťová pěna

Nový kousek Bederník visco - paměťová od značky s dlouholetou tradicí HA máte možnost najít právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 540 Kč.
Bederník visco - paměťová pěna
Ověřit dostupnost
Značka: HA
540 680 Kč Sleva -20%

Doplněk vyrobený z viscoelastické pěny (pěny s pamětí – termopěny), který dokáže výrazně snížit zdravotní potíže – např problémy s bederní páteří, ztuhlost šíjových svalů a špatné prokrvení nohou představuje bederník VISCO. Plně jej využijete jak při ležení, spánku a relaxaci. Slouží jako podpěra krční páteře, kolen, tak i jako podpěra beder při sezení u počítače, televize, pracovního stolu.

 

Paměťová pěna nebo také „Líná pěna“ reaguje na tělesnou teplotu a zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku. Svou vlastností – pomalého se vracení do původního stavu, napomáhá uvolňování svalstva.

Součástí bederníku je potah Bungee Lara, který je snímatelný, pratelný na 60°C, bez proševu a ve spodní části je opatřený zipem. Jeho složení (96% polyester, 4% elastan).

 

Pro kvalitní a zdravý spánek jsou matrace z paměťové pěny společně s anatomickými polštáři a bederníky důležitým prvkem.