PC stůl Reval B1

Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x hloubka)   80 x 147 x... více informací »
PC stůl Reval B1
Značka: GAL
5 618 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový bytový systém  Dekor jako na fotografii  Dodáváno v demontu  Parametry: (výška x šířka x hloubka)   80 x 147 x...

Stylový bytový systém 
Dekor jako na fotografii 
Dodáváno v demontu 

Parametry: (výška x šířka x hloubka) 
 80 x 147 x 55 cm Tento skvělý výrobek je k dostání bez obtíží na stránkách ve známé kategorii moderní pc stoly. Nyní pořídíte vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky GAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt PC stůl Reval B1 máte možnost koupit zrovna tady a teď na našem webu zařazený v sekci moderní pc stoly. Připravili jsme pro vás podobné produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele GAL. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce GAL vám představuje vysoce kvalitní produkty.

Tento vynikající kus PC stůl Reval B1 od značky s dlouholetou historií GAL snadno můžete získat zrovna dnes za výborné peníze. Ceny od 5 618 Kč.