Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly

Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly - Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 160 cm. Plocha na spaní 2x 180 x 75 cm, plocha na spaní... více informací »
Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly
Značka: Dona shop
11 219 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly - Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 160 cm. Plocha na spaní 2x 180 x 75 cm, plocha na spaní...

Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly – Šířka 81 cm, délka 188 cm, výška 160 cm. Plocha na spaní 2x 180 x 75 cm, plocha na spaní II 172 x 75 cm. Moderní dětská patrová postel – rozložitelná na 3 spací místa. Postel včetně matrací, roštů a úložného prostoru.

Další vlastnosti: Typ patrové;s výsuvným lůžkem. Rozkládání rozkládací. Materiál lamino;masiv. Barva bílá;modrá;oranžová;růžová;šedá;zelená. Úložný prostor s úložným prostorem. Set včetně matrace a roštu. Rozměry 75 x 172 cm;75 x 180 cm. Stav zboží při dodání v demontu. Motiv bez motivu. Vhodné pro pro holky;pro kluky. Zábrana se zábranou. . . . . . . . . .
Designový produkt je k získání bezprostředně na stránkách zařazený v sekci dětské postýlky! Vyberte si nové produkty ze zmíněné sekce za extra cenu! Nový výrobek Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly pořídíte pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci dětské postýlky! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci. Věhlasný dodavatel Dona shop představuje špičkové produkty. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Dona shop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Dětská patrová postel s výsuvným lůžkem Molly od výrobce s dobrým jménem Dona shop můžete nakoupit právě teď v naší nabídce ve slevě. Výhodně za super cenu 11 219 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,