Stojan na toaletní papíry YAMAZAKI Tower, bílý

YAMAZAKI Tower - stojan na toaletní papíry.  Stojan na toaletní papíry z lakovaného kovu.  Velikost: 11,5 x 11,5 x 38,5... více informací »
Stojan na toaletní papíry YAMAZAKI Tower
Značka: NOO
695 Kč
Ověřit dostupnost
YAMAZAKI Tower - stojan na toaletní papíry.  Stojan na toaletní papíry z lakovaného kovu.  Velikost: 11,5 x 11,5 x 38,5...

YAMAZAKI Tower – stojan na toaletní papíry. 
Stojan na toaletní papíry z lakovaného kovu. 
Velikost: 11,5 x 11,5 x 38,5 cm.

YAMAZAKI – minimalistický design v duchu nejlepších japonských tradic. 
Neokázalé výrobky respektující funkci, prostorově nenáročné, stylově čisté, odolné, produkované s důrazem na kvalitu materiálů a preciznost zpracování. Oblíbený a akční produkt Stojan na toaletní papíry YAMAZAKI Tower, bílý máte možnost koupit bezprostředně tu na našem webu v sekci wc výbava! Připravili jsme ještě jiné produkty z této sekce za super peníze. Dodavatel NOO dlouhodobě prodává špičkové produkty Hodně prodávaný produkt seženete snadno tady na webu zařazený v kategorii wc výbava! Nyní můžete najít zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od výrobce NOO. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Stojan na toaletní papíry YAMAZAKI Tower, bílý od naší známé značky NOO snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 695 Kč.