Police Prima P107

Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Police Prima P107
Značka: PSK
799 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Prima  Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Prima 
Dodáváme v dekoru dub riviera / bílá MDF 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x20x19cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento akční a ve slevě výrobek Police Prima P107 máte možnost pořídit právě teď na stránkách zařazený v sekci police. Nyní pořídíte další produkty z naší kategorie za skvělou cenu! Často hledaný kus Police Prima P107 jde nakoupit lehce na našem webu zařazený v sekci police. Připravili jsme pro vás nové kusy ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Přední dodavatel PSK nabízí kvalitní sortiment Podívejte se sami.
Tento nejprodávanější produkt pořídíte rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii police. Nyní najdete parádní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky PSK. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Police Prima P107 od dodavatele s dobrým jménem PSK můžete dostat právě nyní levně. V akci od 799 Kč.