Police Overt 135

Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Police Overt 135
Značka: GIB
577 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Overt 
Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
135x23x23cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Zlevněný produkt můžete koupit v pohodě na našem webu umístěný v sekci police. Připravili jsme pro vás zcela nové kusy ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další produkty značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný výrobce GIB má ve stále nabídkce špičkové zboží.

Tento exkluzivní produkt Police Overt 135 od spolehlivé značky GIB můžete pořídit momentálně na webu za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 577 Kč.