Moderní bytový nábytek Overt A

Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Sestava A Zahrnuje: vitrína 90 + vitrína 50 + police 100 +... více informací »
Moderní bytový nábytek Overt A
Značka: GIB
9 559 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Sestava A Zahrnuje: vitrína 90 + vitrína 50 + police 100 +...

Velmi moderní obývací systém Overt 
Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá 
Sestava A Zahrnuje: vitrína 90 + vitrína 50 + police 100 + Police 135 + RTV135 
Další elementy v nabíce níže 
Nabízíme jako celou sestavu nebo i jednotlivé elemnty zvláště 
LED sovětlení lze dokoupit za cenu 449Kč/ks (k sestavě A patří 2ks) 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Často hledaný produkt Moderní bytový nábytek Overt A od značky s dlouholetou historií GIB jednoduše můžete najít u nás se slevou! Nyní můžete mít za 9 559 Kč.