Komoda Overt 2D3SZ

Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x... více informací »
Komoda Overt 2D3SZ
Značka: GIB
3 466 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Overt  Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x...

Velmi moderní obývací systém Overt 
Dodáváme v dekoru dub san remo světlé / bílá 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
135x90x40cm 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Diskontní produkt Komoda Overt 2D3SZ lze získat také tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice ložnice! Vyberte si ještě podobné výrobky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele GIB. Najdete je níže na této stránce. Populární značka GIB svým zákazníkům dodává špičkový sortiment Nové kousky každý den!

Výjimečný a žádaný kus Komoda Overt 2D3SZ od skvělé značky GIB snadno seženete aktuálně na webu se slevou! Zrovna nyní za cenu 3 466 Kč.