Sedací souprava Lux s LED osvětlením – HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením  Nyní za super akční cenové zvýhodnění  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Sedací souprava Lux s LED osvětlením - HIT 2018  Roh: Orientace rohu Pravý roh
Značka: FIL
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením  Nyní za super akční cenové zvýhodnění  Cena je platná pro potah na hlavní...

Moderní sedací souprava Lux s LED podsvícením 
Nyní za super akční cenové zvýhodnění 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii (eko-kůže + režná látka) 
Sedací souprava v kombinaci dvou potahů 
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Sedací souprava Lux je rozkládací včetně úložného prostoru 
Rozkládání je velmi snadné a rychlé 

 
 

Rozměry: 
Celkové rozměry: 284x193x85cm 
Plocha po roložení: 245x130cm
Výška sedu: 42cm
Hloubka sedu: 60cm

 
SEDACÍ SOUPRAVA LUX 
 
Nemáte prostoru nazbyt, ale přesto byste rádi moderní kousek do vašeho obýváku? Nabízené barevné variace a kombinace eko-kůže a tkaniny jsou současným trendem. Lux vám poskytne vše co, od své nové sedačka očekáváte. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaši hosté a díky úložnému prostoru si už nemusíte lámat hlavu, kam s nadbytečnými věcmi.
 
Lux je sedací souprava moderního designu hodící se i do menších prostor. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Lux pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Do úložného prostoru schováte mnoho užitečných věcí potřebných v obývacím pokoji.
 
Zadní část sedací soupravy je očalouněna originální eko-kůži, souprava je tak vhodná i do prostoru. Soupravu Lux si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh – na hlavní fotografii je levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a režné látky rozzáří každý pokoj.
 
  Hodně oblíbený produkt Sedací souprava Lux s LED osvětlením je k dispozici zrovna tu na webu v populární rubrice sedačky rohové. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých kousků od značky FIL. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce FIL vám poskytuje velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Žádaný produkt Sedací souprava Lux s LED osvětlením - HIT 2018 Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti se zárukou kvality FIL lze získat zrovna dneska téměř zdarma. Nyní nakoupíte za 18 499 Kč.