Obývací pokoj osvald – dub halifax/šedá

Zajímavý produkt Obývací pokoj osvald - dub halifax/šedá od výrobce s dobrým jménem LB snadno můžete získat právě extra výhodně! Akční cena již od 46 007 Kč.
Obývací pokoj osvald - dub halifax/šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
46 007

Popis produktu

Obývací pokoj Osvald v sobě rafinovaně kombinuje lesk šedé barvy a dekoru dřeva dubu halifax, vše je podpořeno černým kovem, který tvoří nožky nebo úchytky některých kousků nábytku. Prosklené kousky nábytku poskytnou dostatek místa pro vystavení vašich cenností. Dvířka bez úchytek se otevírají stisknutím díky mechanismu Push Latch. Kousky nábytku jsou samostatné a můžete tedy váš pokoj různě nakombinovat a vytvořit si jedinečnou kombinaci ze všech těchto prvků.

 

Tato sestava vám nabídne uložení vašich věcí různými způsoby, například v prosklené knihovně Osvald můžete využít kryté časti a uložit například dokumenty, zatímco v části kryté sklem můžete vystavit své oblíbené knihy každé návštěvě na odiv. Na polici Osvald na televizí vystavit rámečky s fotografiemi či umístit svíčky pro příjemnou atmosféru. Do závěsné prosklené skříňky Osvald vystavíte porcelán po babičce nebo oblíbené sklenice na víno. Avšak může mít i praktické vyžití pro věci, které nemusí být skryty a pro ty…