Stylová rohová sedačka Portos, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Stylová rohová sedačka Portos
Značka: ELT
18 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová a kvalitní sedací souprava Portos  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Stylová a kvalitní sedací souprava Portos 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
235x140x90cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
STYLOVÁ SEDACÍ SOUPRAVA PORTOS 
 
Stylový design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Portos. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou barevných odstínů je současným trendem. Portos je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Vynikající produkt Stylová rohová sedačka Portos, šedá máte možnost nakoupit bez obtíží na webu zařazený v kategorii sedačky rohové! Připravili jsme jiné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Přední značka ELT může nabídnout vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další produkty od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený kousek Stylová rohová sedačka Portos, šedá Roh: Orientace rohu Pravý roh od společnosti se zárukou kvality ELT jednoduše najdete u nás nyní levně! Akční ceny od 18 499 Kč.