Moderní rohová sedačka Soprano, bílá / zelená Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Santos Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Soprano
Značka: ELT
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Santos Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Santos
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Sedačka v eko-kůži / semišovém potahu 
Sedačka je rozkládací bez úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
295x195x80cm 
Plocha po rozložení: 210x126cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA SANTOS 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Santos. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Santos je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
  Kvalitní kousek Moderní rohová sedačka Soprano, bílá / zelená Roh: Orientace rohu Levý roh můžete pořídit právě na webu umístěný v rubrice sedačky rohové! Vyhledejte si podobné výrobky z naší kategorie za báječnou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý kus Moderní rohová sedačka Soprano, bílá / zelená Roh: Orientace rohu Levý roh pocházející od značky ELT lze koupit momentálně na webu ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 19 999 Kč.