Moderní rohová sedačka Oskar, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Oskar  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Oskar
Značka: ELT
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Oskar  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Oskar 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu eko-kůže + pytlovina 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
296x200x88cm 
Plocha po rozložení: 252x140cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA OSKAR 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Oskar. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Oskar je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 
Tento akční výrobek lze pořídit taky na webu v kategorii sedačky rohové. Nyní si můžete vybrat zlevněné výrobky ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce ELT prodává vynikající sortiment A to je teprve začátek. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní zboží značky ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Moderní rohová sedačka Oskar, bílá/šedá Roh: Orientace rohu Levý roh pocházející od značky ELT dostanete na našich stránkách teď ve slevě. Nyní lze objednat jen za 17 999 Kč.