Moderní sedací souprava Morelo XL Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Morello XL  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do... více informací »
Moderní sedací souprava Morelo XL  Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: Mjn
20 118 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Morello XL  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Morello XL 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí do odvolání! 
Cena je platná propotah na fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotografii je vyobrazen pravý roh
Sedací souprava je rozkládací + 2x úložný prostor!! 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

Rozměry: (délka x šířka x výška) 
320×188/149x85cm 
Plocha po rozložení: 270×122 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA MORELLO XL 
Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si rádi dopřáli nový, stylový kousek do vašeho obýváku? Morello jistě padne do oka zrovna vám. Moderní barvy potahů zapadnou do každého interiéru. Sedačka se dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Morello je prostorově úsporná sedačka, která vám poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. Hledáte kvalitu a styl za přijatelnou cenu? Právě jste našli! 
 
Morello je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Morello pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Morello si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů rozzáří každý pokoj. 
  Tento vynikající výrobek Moderní sedací souprava Morelo XL Roh: Orientace rohu Levý je k sehnání rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii sedačky tvaru u. Máme pro vás akční produkty z naší rubriky ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Mjn může nabídnout vynikající zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Exkluzivní výrobek Moderní sedací souprava Morelo XL Roh: Orientace rohu Levý roh od našeho předního výrobce Mjn jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce ve slevě. Zrovna nyní za cenu 20 118 Kč.