Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

  Stylová a kvalitní sedací souprava Simona    Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je platná... více informací »
Elegantní sedací souprava Simona
Značka: Mjn
18 289 Kč
Ověřit dostupnost
  Stylová a kvalitní sedací souprava Simona    Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Akční cena platí do odvolání!  Cena je platná...

 

Stylová a kvalitní sedací souprava Simona   
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Akční cena platí do odvolání! 
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Vysoké opěradlo zajištuje pohodlné sezení za všech okolností 
Dodáváme v potahu pytlovina Nevada jako na hlavní fotografii 
Záda nejsou očalouněny stejnou látkou jako zbytek sedačky

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
242x180x92cm  
Plocha po rozložení: 192x120cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA SIMONA    
Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si rádi dopřáli nový, stylový kousek do vašeho obýváku? Nebojíte se kontrastů a nápaditosti? Simona jistě padne do oka zrovna vám. Barevná kombinace šedé je nadčasová a nemusíte se tak bát, že za chvíli nebudete IN! Sedačka se dá se rozložit na pohodlné lůžko a úložný prostor pojme vše, pro co jste doposud nenašli vhodné místo. Simona je prostorově úsporná sedačka, která vám poslouží stejně dobře jako její větší sourozenci. Hledáte kvalitu a styl za přijatelnou cenu? Právě jste našli!
 
Vysoce kvalitní produkt Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh jde získat právě teď tu na stránkách umístěný v sekci sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Mjn. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Mjn má ve stále nabídkce top sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Akční a ve slevě výrobek Elegantní sedací souprava Simona, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh od dodavatele s dlouholetou historií Mjn snadno získáte na našich stránkách teď ve slevě! Ceny od 18 289 Kč.