Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní sedací souprava Monte nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na... více informací »
Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Levý roh
Značka: Mrs
30 868 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Monte nyní v akci!  Nyní za super akční cenu, která je časově omezena  Cena je platná pro potah na...

 

Moderní sedací souprava Monte nyní v akci! 
Nyní za super akční cenu, která je časově omezena 
Cena je platná pro potah na fotografiích 
Kvalitní a pevný žinilkový potah Amore 
Korpus v provedení bílá eko-kůže 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava Monte je rozkládací 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy jednoduché rozkládání 
Polohovatelná záhlavníky jsou součástí 

 
Rozměry: 
261x200x87-103cm 
Plocha po rozložení: 200x128cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA MONTE II 
Máte smysl pro detail? Chcete být originální a máte rádi víno? Ptáte se, co to má společného? Odpovědí je sedací souprava Monte! Tato stylová sedačka s polohováním záhlavníků se stane třešničkou na dortu ve vašem obýváku. A nejen že není fádní, je i praktická! Pohodlně na ní můžete lenošit nebo i spát. 
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
 
Akční a ve slevě produkt Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Levý roh lze nakoupit bezprostředně tu v kategorii sedačky rohové! Nyní najdete jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci!

Velmi žádaný produkt Sedací souprava Monte II Roh: Orientace rohu Levý roh od skvělého výrobce Mrs jde pořídit tady a teď za akční cenu. Cena již od 30 868 Kč.