Dětská postel z masivu Agata, 160×70, ořech

Postel z borovicového dřeva lakovaného na ořech  Dodáváme bez roštu  Uvedená cena platí za postel bez matrace  Nábytek je dodáván v... více informací »
Dětská postel z masivu Agata
Značka: MXD
3 119 Kč
Ověřit dostupnost
Postel z borovicového dřeva lakovaného na ořech  Dodáváme bez roštu  Uvedená cena platí za postel bez matrace  Nábytek je dodáván v...

Postel z borovicového dřeva lakovaného na ořech 
Dodáváme bez roštu 
Uvedená cena platí za postel bez matrace 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 76x65x164cm
Ložná plocha: 70x160cm 
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána bez roštu a matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
Ve slevě kousek Dětská postel z masivu Agata, máte možnost sehnat právě tu na našich stránkách umístěný v kategorii postele pro 1 dítě! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této známé kategorie ve slevě! Tento vyjímečný výrobce MXD pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další produkty od značky MXD. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Dětská postel z masivu Agata, 160x70, ořech od přední značky MXD snadno můžete získat u nás teď za nejnižší cenu. Cena již od 3 119 Kč.