Komoda Veronika, ořech/černá

  Dodáváme v dekoru ořech/černá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda:... více informací »
Komoda Veronika
Značka: IMS
2 460 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru ořech/černá Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda:...

 

Dodáváme v dekoru ořech/černá
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Komoda: 132x92x38cm

 
KOMODA VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní a oblíbený výrobek jde pořídit právě zde tady a teď na našem webu ve známé kategorii moderní komody. Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této známé rubriky za výborné peníze. Tento vyjímečný výrobce IMS prodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky IMS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výjimečný produkt Komoda Veronika, ořech/černá máte možnost dostat právě nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci kombinované komody! Nyní koupíte oblíbené zboží z této známé rubriky za rozumné peníze! Věhlasný výrobce IMS vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé zboží od značky IMS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní výrobek lze pořídit v pohodě tady u nás v rubrice kombinované komody. Mrkněte na nové výrobky ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. Super produkt Komoda Veronika, ořech/černá můžete nakoupit právě nyní na webu zařazený v rubrice kombinované komody! Nyní můžete koupit skvělé produkty z této rubriky v bezva akci! Náš sortiment je široký, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce IMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbený výrobce IMS může nabídnout špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento výjimečný kousek Komoda Veronika, ořech/černá od značky s dlouholetou historií IMS je k sehnání zde nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně stojí u nás 2 460 Kč.