Šatní skřín Veronika, bílá/ořech černý

  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý   Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte... více informací »
Šatní skřín Veronika
Značka: IMS
11 555 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý   Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části  Do velké šatní skříně uložíte...

 

Dodáváme v dekoru bílá / ořech černý  
Skřín obsahuje zrcadlo v prostřední části 
Do velké šatní skříně uložíte mnoho věcí 
Nákres vnitřního spořádání na fotografii níže 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Skřín: 228x214x58cm 

 
SKŘÍN VERONIKA 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Nový výrobek Šatní skřín Veronika, bílá/ořech pořídíte aktuálně tu na našem webu zařazený v sekci moderní skříně. Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze!

Unikátní a oblíbený produkt Šatní skřín Veronika, bílá/ořech černý od skvělého výrobce IMS najdete na našich stránkách se slevou. Ceny již od 11 555 Kč.