Moderní sestava skříní Optoma

Moderní sestava skříní Optoma Vyberte si sestavu jako na fotografii nebo si sestavte svou vlastní! Nabízíme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v... více informací »
Moderní sestava skříní Optoma
Značka: MBL
43 659 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sestava skříní Optoma Vyberte si sestavu jako na fotografii nebo si sestavte svou vlastní! Nabízíme v dekoru dub sonoma Nábytek je dodáván v...

Moderní sestava skříní Optoma
Vyberte si sestavu jako na fotografii nebo si sestavte svou vlastní!
Nabízíme v dekoru dub sonoma
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz jednotlivé produkty níže

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Velmi oblíbený výrobek Moderní sestava skříní Optoma od kvalitní značky MBL jde získat ještě dnes za super cenu. Produkt momentálně prodáváme za 43 659 Kč.