Ložnice ofélie – šedá

Oblíbený a kvalitní výrobek Ložnice ofélie - šedá od naší známé značky LB máte možnost získat tady za výhodné peníze! Teď za akční cenu 32 379 Kč.
Ložnice ofélie - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
32 379

Popis produktu

Ložnice Ofélie je jasný zástupce neoklasiky. Elegantní obdélníkové tvary orámované vyřezávanými římsami, pilastry a sokly vytvářejí vynikající a ušlechtilý celek. Rámovaná čela s vyřezávanými vzory jsou harmonicky kombinována s elegantními kovovými držadly. Hlavní ozdobou ložnice je luxusní čelo postele a elegantní závěsné zrcadlo s volumetrickým stylizovaným ornamentem. Modulární prvky do ložnice spojují funkčnost a pohodlí a snadno vytvářejí požadované prostředí ložnice.

 

Postel s ortopedickým roštem Ofélie zaujme čestné místo ve vaší ložnici. Její dominantou je luxusní čelo s ornamentem a polstrovanou částí potaženou umělou kůží. Čelo je z polyuretanové pěny, která umožňuje vytvoření ladných křivek dekoru, a desky široké 1,6cm z lamina s polstrováním. Velikost lůžka je 160x200cm (š, d). Instalační výška matrace je 30cm. Součástí postele je ortopedický rošt. Postel je nesena čelem a laminovanou deskou pod postelí, pro podpoření elegance jsou přidány dvě dekorativní nožky….