Postel s ortopedickým roštem a nočními stolky 160x200cm ofélie – šedá

Unikátní a oblíbený výrobek Postel s ortopedickým roštem a nočními stolky 160x200cm ofélie - šedá od značky se zárukou kvality LB můžete získat momentálně v naši nabídce výhodně! Na našich stránkách za 23 212 Kč.
Postel s ortopedickým roštem a nočními stolky 160x200cm ofélie - šedá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
23 212

Popis produktu

Postel s ortopedickým roštem Ofélie zaujme čestné místo ve vaší ložnici. Její dominantou je luxusní čelo s volumetrickým stylizovaným ornamentem a polstrovanou částí potaženou umělou kůží. Čelo je z polyuretanové pěny, která umožňuje vytvoření ladných křivek dekoru, a desky široké 1,6cm z lamina s polstrováním. Velikost lůžka je 160x200cm (š, d). Instalační výška matrace je 30cm. Součástí postele je ortopedický rošt. Postel je nesena čelem a laminovanou deskou pod postelí, pro podpoření elegance jsou přidány dvě dekorativní nožky.

 

Spojení estetického s užitečným to je noční stolek Ofélie, za jemným dekorem se ukrývají praktické zásuvky na kuličkových pojezdech s plným výsuvem. Rozměry čel zásuvek jsou 44x19cm a maximální zatížení zásuvky je 15kg. Originálně tvarované úchytky jsou kovové, natřené stříbrnou barvou. Budete mít dostatek prostoru pro urytí například knih nebo kapesníčků. Stolek je včetně pilastrů a soklu z MDF profilu potaženého šedou matnou fólií….