Odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje JOSEPH JOSEPH Dock™, šedý

JOSEPH JOSEPH Dock™ - odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje.  Stojánek Dock™ umožňuje bezpečně oddělit... více informací »
Odkapávací stojánek na příbory
Značka: NOO
545 Kč
Ověřit dostupnost
JOSEPH JOSEPH Dock™ - odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje.  Stojánek Dock™ umožňuje bezpečně oddělit...

JOSEPH JOSEPH Dock™ – odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje. 

Stojánek Dock™ umožňuje bezpečně oddělit odkapávající příbory, nože a kuchyňské nístroje. 
Ve spodní části stojánku je miska na vodu s hubičkou pro snadné vylití. 
Mytí stojánku usnadňuje možnost rozložení na tři díly. 
Stojánek lze mýt v myčce. 

Velikost: 12x19x12,5cm
Tento skvělý výrobek Odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje JOSEPH lze koupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v populární kategorii uncategorized. Připravili jsme ostatní kusy z této oblíbené rubriky za parádní cenu! V očích zákazníků populární značka vám může nabídnout kvalitní zboží. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky . Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější produkt Odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje JOSEPH je k dostání v pohodě tady na webu v populární rubrice kuchynské stojánky. Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Máme toho více, mrkněte na více skvělých produktů od dodavatele NOO. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Odkapávací stojánek na příbory, nože a nástroje JOSEPH JOSEPH Dock™, šedý od společnosti s dlouholetou tradicí NOO lze zakoupit aktuálně na našich stránkách ve slevě. Nyní za 545 Kč.