Obývací pokoj Suomi A

  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Sestava A se skládá z elementů: 3 + 5 + 6 + 7 + 10 + 16 +... více informací »
Obývací pokoj Suomi A
Značka: DLM
16 069 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní bytový systém Suomi  Dekor borovice andersen / dub nash  Sestava A se skládá z elementů: 3 + 5 + 6 + 7 + 10 + 16 +...

 

Moderní bytový systém Suomi 
Dekor borovice andersen / dub nash 
Sestava A se skládá z elementů: 3 + 5 + 6 + 7 + 10 + 16 + 16 
Dodáváme jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy 
Více elementů najdete v souvisejícím zboží níže 
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže. 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Tento designový produkt Obývací pokoj Suomi A lze zakoupit právě nyní u nás v populární kategorii skandinávský styl. Získejte nové zboží z naší sekce na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další skvělé kousky od výrobce DLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel DLM pro vás připravuje kvalitní sortiment Hodně žádaný produkt můžete získat bez problémů u nás ve známé rubrice skandinávský styl. Prozkoumejte kvalitní zboží z této sekce za mimořádně nízkou cenu. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kousky od značky DLM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel DLM dlouhodobě poskytuje top výrobky.

Akční kousek Obývací pokoj Suomi A pocházející od značky DLM jde získat aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 16 069 Kč.