Obývací stěna Blau, sonoma

Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech... více informací »
Obývací stěna Blau
Značka: STZ
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech...

Moderní obývací stěna Blau 
Dodáváme v dekoru dub sonoma 
Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech
Nábytek je dodáván v demontu 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína, závěsná vitrína a police
Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt
Krásná obývací stěna za TOP cenu!

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 230x200x40cm
skříň stojací 54,5 x 115 x 29 cm
skříň nástěná 54,5 x 113 x 29 cm
televizní stolek 175,5 x 30,5 x 40,5 cm
polička 139 x 31,5 x 17,5 cm
 
OBÝVACÍ STĚNA BLAU 
 
V jednoduchosti je síla, souhlasíte? Blau bude skvělým doplňkem ve vašem obýváku. Tato obývací stěna navíc nenaruší váš rozpočet a zapadne i do menšího prostoru. Dekor dub sonoma projasní váš pokoj a lehce ji zkombinujete s ostatním vybavením. Jednotlivé elementy můžete uspořádat podle vkusu a prostorových dispozic. Sklenky na víno, rodinné fotografie i mnoho dalšího zde najde své místo. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Blau si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. LED osvětlení dodá vašemu pokoji luxusní vzhled za všech okolností. Vytvořte si krásný obývací pokoj díky obývací stěně Blau.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Designový produkt můžete koupit teď tady na našem webu v oblíbené kategorii obývací stěny. Máme pro vás jiné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci.
Nový produkt najdete bez problémů tu v oblíbené sekci moderní do 6 tis. kč. Připravili jsme pro vás nové kousky ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další prověřené zboží od výrobce STZ. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný výrobek Obývací stěna Blau, sonoma s osvědčenou značkou STZ můžete koupit právě zde za příznivou cenu. Nyní získáte od 4 999 Kč.