TV stolek Nordica NRTV107

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
TV stolek Nordica NRTV107
Značka: PSK
3 341 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x50x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Unikátní produkt TV stolek Nordica NRTV107 je dostupný bezstarostně tu na stránkách v oblíbené rubrice tv stolky! Pořiďte si ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za super peníze!
Zcela unikátní produkt TV stolek Nordica NRTV107 máte možnost sehnat snadno tady na našich stránkách v oblíbené kategorii moderní! Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! Známý výrobce PSK dodává prvotřídní produkty. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené produkty značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Ve slevě produkt TV stolek Nordica NRTV107 můžete dostat v pohodě na stránkách v populární rubrice moderní. Nyní můžete získat parádní výrobky ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další produkty od dodavatele PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže. U zákazníků oblíbená značka PSK poskytuje vysoce kvalitní zboží. Kvalitní a levný výrobek TV stolek Nordica NRTV107 lze získat přímo tady a teď na našem webu ve známé sekci moderní! Nyní můžete získat zlevněné zboží z této oblíbené rubriky ve slevě.

Tento diskontní výrobek TV stolek Nordica NRTV107 od dodavatele zboží PSK pořídíte právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Nyní zakoupíte za 3 341 Kč.