Police Nordica P107

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Police Nordica P107
Značka: PSK
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x17x19cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Unikátní a oblíbený produkt Police Nordica P107 můžete získat právě nyní tu na našem webu v oblíbené kategorii police. Získejte unikátní zboží z této populární sekce za extra cenu. Značka PSK poskytuje velmi kvalitní zboží Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Nejprodávanější produkt najdete právě zde tu na našem webu v rubrice police. Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka PSK vám může nabídnout prvotřídní zboží.
Tento akční produkt Police Nordica P107 máte možnost dostat bez obtíží na stránkách ve známé rubrice police. Nyní můžete najít unikátní produkty z této kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní zboží značky PSK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce PSK pro své zákazníky prodává skvělé zboží Vždyť to vidíte sami. Tento velmi oblíbený produkt jde nakoupit taky tady u nás v oblíbené kategorii police. Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny.

Velmi oblíbený výrobek Police Nordica P107 pocházející od značky PSK pořídíte zrovna opravdu levně! Akční ceny již od 1 399 Kč.