Tv stolek s nohami 160cm drax – bílý lesk

Oblíbený kus Tv stolek s nohami 160cm drax - bílý lesk originál od výrobce LB snadno naleznete na našich stránkách teď právě až neuvěřitelně levně! Výhodně za 5 815 Kč.
Tv stolek s nohami 160cm drax - bílý lesk
Ověřit dostupnost
Značka: LB
5 815

Popis produktu

Multifunkční televizní stolek skvěle doplní tolik potřebný úložný prostor v obývacím pokoji. Zároveň se však stane dominantou a designovým doplňkem. Nádech luxusu dodá místnosti oku lahodící lesklý povrch nábytku, který očaruje doslova každého. Úložný prostor je řešen pomocí objemných výklenků, přičemž v prostředním nalezneme praktický otvor na zadní části pro snadné zapojení všech potřebných elektrospotřebičů, jako je například televizní přijímač, DVD přehrávač, domácí kino či herní konzole. Ostatní uzavíratelné police můžete využít třeba pro úschovu knih, ovladačů, her či čehokoliv jiného dle vlastního uvážení. Každou z polic můžete zatížit až 7kg, přičemž celková nosnost modulu činí 45kg. Díky menším rozměrům je stolek vhodný i do menších interiérů.

 

Hlavním použitým materiálem je lamino, které zajišťuje opravdu pevnou konstrukci nábytku. Sada obsahuje speciální doplňkové nohy vyrobeny z kvalitního plastu, které se postarají o vyvýšení stolku od země až na 10cm. Nábytek…