Noční stolek Tango, krokus

Moderní noční stolek Tango  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus  Nábytek je dodáván v... více informací »
Noční stolek Tango
Značka: GIB
1 157 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní noční stolek Tango  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus  Nábytek je dodáván v...

Moderní noční stolek Tango 
Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá / krokus 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
50x45x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Tento vynikající kus Noční stolek Tango, krokus jde pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci dětské komody. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této známé rubriky v akci. Tato značka GIB dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další kousky od výrobce GIB. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt Noční stolek Tango, krokus od známé kvalitní značky GIB pořídíte právě teď v nabídce v bezva akci. Právě nyní za skvělou cenu 1 157 Kč.