Noční stolek Romana

  Dodáváme v dekoru bílá/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Noční... více informací »
Noční stolek Romana
Značka: IDZ
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
  Dodáváme v dekoru bílá/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Noční...

 

Dodáváme v dekoru bílá/černý lesk 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Noční stolek: 40x45x40cm 
 
LUXUSNÍ LOŽNICE ROMANA, VYSOKÝ LESK! – HIT 2016 
Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Jednoduché tvary, nápadité detaily a styl, to a mnohem víc vám nabízí ložnice Romana. Efektní bílo-černá kombinace je módní stálicí a lesklá dvířka dodají ložnici dotek luxusu. Velké zrcadlo na šatní skříni jistě ceníte při výběru toho pravého outfitu. Dopřejte si něco extra, dopřejte si ložnici Romana!
 
Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potř™ebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Neodolatelný produkt máte možnost sehnat snadno tu v populární sekci noční stolky. Připravili jsme pro vás další kusy ve zmíněné rubrice za super ceny. Vynikající výrobek Noční stolek Romana naleznete ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci noční stolky! Nyní si můžete vybrat unikátní kusy ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. V očích zákazníků populární výrobce IDZ dlouhodobě prodává kvalitní sortiment To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také více skvělých produktů od dodavatele IDZ. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Noční stolek Romana pocházející od značky IDZ máte možnost sehnat zde teď za outletovou cenu! Právě teď za cenu 1 199 Kč.