Komoda Nordica NKSZ107

Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany... více informací »
Komoda Nordica NKSZ107
Značka: PSK
5 399 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní bytový nábytek Nordica  Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera  Dvířka v provedení MDF ABS hrany...

Luxusní bytový nábytek Nordica 
Dodáváme v dekoru MDF bílý lesk + dodatky dub riviera 
Dvířka v provedení MDF
ABS hrany součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
107x83x40cm 
 
Obývací pokoj je místem, kde má každý z nás možnost projevit své já. Náš nábytek do obývacích pokojů vám v tom pomáhá, např. u této stěny nabízíme skříňky, v nichž můžete ostatním ukázat věci, které jste vytvořili, a místa, kde jste byli. Obývací stěny vyrábíme tak, abychom vám jím zpříjemnili každý všední den. Proto také nabízíme řadu možností, jak si vybavení obývacího pokoje přizpůsobit konkrétním potřebám, stylu a také finančním možnostem. U této obývací stěny můžete jednotlivé elementy ustavit jednotlivě a vytvořit si tak jinou skladbu než na fotografii.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Kvalitní produkt Komoda Nordica NKSZ107 lze koupit aktuálně tu v populární rubrice moderní komody. Vyhledejte si ostatní produkty ve zmíněné kategorii za extra cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty značky PSK. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce PSK pro vás připravuje skvělý sortiment. Tento unikátní produkt je k sehnání bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice kombinované komody. Mrkněte na další zboží z naší kategorie ve výhodné akci. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více kousků od výrobce PSK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě produkt Komoda Nordica NKSZ107 pořídíte ještě na webu v rubrice kombinované komody. Vyhledejte si akční výrobky z této známé rubriky za rozumné peníze. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás najdete více skvělých produktů od dodavatele PSK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Komoda Nordica NKSZ107 od výrobce s dlouholetou historií PSK máte možnost sehnat právě teď v nabídce za super peníze! Nyní za akční cenu 5 399 Kč.