Sedací souprava Nestor 3R+1+1, tmavá

Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou!  Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii  Moderní design a pohodlí, to je... více informací »
Sedací souprava Nestor 3R+1+1
Značka: GIB
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou!  Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii  Moderní design a pohodlí, to je...

Krásná a moderní sestava 3R+1+1 u nás se slevou! 
Uvedená akční cena platí pro potah na fotografii 
Moderní design a pohodlí, to je sedačka Nestor 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěvy potěší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Dodáváme v kvalitní žinilkovém potahu Ibiza 

 
Parametry: 
3R: 217x90x90cm
Spaní: 185x120cm
1: 83x90x95cm
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. 
  Velmi žádaný produkt Sedací souprava Nestor 3R+1+1, tmavá můžete koupit přímo na webu ve známé kategorii sedačky sestavy! Získejte ještě ostatní zboží z této populární rubriky za super cenu.

Unikátní a žádaný kousek Sedací souprava Nestor 3R+1+1, tmavá od značky s dobrým jménem GIB jednoduše můžete sehnat nyní za parádní cenu. Ve skvělé akci za 19 999 Kč.