Kuchynská linka Nebraska, 260cm, sonoma

Moderní kuchynská linka Nebraska  Sestava 260cm jako na fotografii  Součástí je pracovní deska vcelku (260cm)  Korpus v dekoru: bílá  Dvířka v... více informací »
Kuchynská linka Nebraska
Značka: ARK
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchynská linka Nebraska  Sestava 260cm jako na fotografii  Součástí je pracovní deska vcelku (260cm)  Korpus v dekoru: bílá  Dvířka v...

Moderní kuchynská linka Nebraska 
Sestava 260cm jako na fotografii 
Součástí je pracovní deska vcelku (260cm) 
Korpus v dekoru: bílá 
Dvířka v dekoru: dub sonoma + dub sonoma čokoláda 
Madla jsou součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče  

Pracovní deska v dekoru:

 
KUCHYNSKÁ LINKA NEBRASKA, 260CM, SONOMA
Novou kuchyň si dnes může dopřát opravdu každý! Tato kuchyňská linka vám jistě padne do oka. Její příjemné barevné provedení projasní váš byt a snadno jej sladíte se zbytkem zařízení. Je prostorově úsporná, ale nabízí dostatek úložných ploch. A co víc? V ceně je i pracovní deska! Tak neváhejte a pospěšte si, tato nabídka nebude platit věčně!
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Zavěšení linky si řeší zákazník individuálně. Součástí není zavěsná lišta na zed.

Povedený produkt Kuchynská linka Nebraska, 260cm, sonoma od dodavatele zboží ARK máte možnost sehnat zde za výhodné peníze! Nyní za akční cenu 9 599 Kč.