Menší rohová sedačka Natal, bílá/černá

  Moderní sedací souprava Natal  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Souprava má... více informací »
Menší rohová sedačka Natal
Značka: ELT
13 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava Natal  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii  Souprava má...

 

Moderní sedací souprava Natal 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Souprava má unoverzální pravo-levý roh 
Sedačka v potahu eko-kůže + režná látka 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
237x150x90cm 
Plocha po rozložení: 195x125cm 
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NATAL 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Natal. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. 
 Často hledaný výrobek Menší rohová sedačka Natal, bílá/černá získáte mimo jiné tu na stránkách v populární sekci sedačky 10 – 15 tis. kč! Mrkněte na další produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel ELT vám může poskytnout skvělé výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Menší rohová sedačka Natal, bílá/černá od naší známé značky ELT snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu. Aktuálně za 13 499 Kč.