Nástavec na psací stůl christina – bříza

Vysoce kvalitní kousek Nástavec na psací stůl christina - bříza od značky s dlouholetou tradicí CLK pohodlně pořídíte momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní za 2 220 Kč.
Nástavec na psací stůl christina - bříza
Ověřit dostupnost
Značka: CLK
2 220 2 337 Kč Sleva -5%

Popis produktu

Máte-li v dětském pokoji nevyužité místo nad psacím stolem, neváhejte a pořiďte svému dítěti speciální nástavec Christina. Díky němu dodáte psacímu stolu zcela nový rozměr. Stylový rustikální vzhled v čele s jemným květinovým vzorem dodá nábytku i celé místnosti svěží nádech přírody. Kromě designu obohatí nástavec také úložný a odkládací prostor. K dispozici budou nově dvě široké poličky společně s vysokými výklenky, vhodnými například na uložení učebnic či šanonů se studijními materiály.

 

Nástavec je stejně jako stůl vyroben z kombinace MDF a lamina. Tyto materiály zaručí snadnou údržbu a vysokou odolnost. Nástavec jednoduše přimontujete k psacímu stolu pomocí přiložených součástek. Díky rustikálnímu stylu, který působí až princeznovským zámeckým dojmem je nábytek vhodný především do dívčího pokoje. Dodáván je v demontu.

 

Rozměry nástavce na psací stůl Christina jsou 103x77x33cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Christina naleznete níže v…