Dětský pokoj v námořnickém stylu sailor – bílá

Unikátní výrobek Dětský pokoj v námořnickém stylu sailor - bílá od spolehlivé značky LB jde nakoupit teď za nejnižší cenu. Výhodně teď u nás za 34 819 Kč.
Dětský pokoj v námořnickém stylu sailor - bílá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
34 819

Popis produktu

S létem přichází teplé dny a v mnohých lidech se probouzí chuť cestovat k moři, přičemž léto a s ním spojenou dovolenou u moře by si většina z nás chtěla užívat co nejdéle. Avšak u nás se výlety k moři týkají spíše prázdnin, které vždy utečou jako voda a než se nadějeme jsme zpátky v práci nebo ve škole. Nábytek Sailor v námořnickém stylu vám umožní si přiblížit dovolenkovou atmosféru po celý rok.

 

Klíčovou roli v pokoji hraje bílá barva, která se vyznačuje jednoduchostí a čistotou. V kombinaci s bílou barvou krásně vyniknou další odstíny nábytku či dekorací, které plánujete mít v místnosti. Nábytku nechybí motiv lodí, kotvy a racků, které neoddělitelně patří k námořnickému životu. Úchytky jsou v kovu bronzové barvy se vzorem kotvy a krásně doplňují nábytek. Nábytek je vyroben z lamina o tloušťce 16mm a 25mm (pracovní/horní deska psacího stolu), mezi jehož přednosti patří odolnost vůči krátkodobému působení vody a poškrábání. Tento materiál je také jednoduchý na údržbu,…