Exkluzivní masivní nábytek Provance

  Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava A zahrnuje: konferenční... více informací »
Exkluzivní masivní nábytek Provance
Značka: KRS
57 326 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava A zahrnuje: konferenční...

 

Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení! 
Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
Sestava A zahrnuje: konferenční stůl + police + knihovna + TV stolek 
Dodáváme v dekoru bílý postařená / dub postařený 
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu 

 
Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které je finálně opracováné tzv. stařením. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou. 
 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy níže 
 
 
Tento nejprodávanější produkt získáte snadno tady na našich stránkách ve známé rubrice . Vyberte si další produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Věhlasný dodavatel KRS vás obohatí o špičkové výrobky. Podívejte se sami! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kousky od značky KRS. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Exkluzivní masivní nábytek Provance od populárního výrobce KRS snadno můžete najít v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Cenově vychází na 57 326 Kč.