Dvoudveřová šatní skříň na nožkách annie – šedá/dub tortuga

Tento unikátní produkt Dvoudveřová šatní skříň na nožkách annie - šedá/dub tortuga od známého výrobce LB jednoduše získáte momentálně na našich stránkách se slevou. Ve skvělé akci za 8 924 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň na nožkách annie - šedá/dub tortuga
Značka: LB
8 924
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Univerzální menší šatní skříň zaujme originálním designem. Nezvyklá šedá barva v Provence stylu dodává nábytku neotřelou přidanou hodnotu. Skříň se nejvíce hodí do předsíně či obývacího pokoje. Neztratí se však ani v ložnici či studentském pokoji. Úložný prostor nabízí několik variant. Sami si zvolíte, která vám vyhovuje nejvíce. Součástí balení jsou totiž jak čtyři police, tak i závěsná tyč na oblečení. Je jen na vás, zda si do skříně umístíte například jen police, nebo pouze závěsnou tyč. Prvky můžete samozřejmě také nakombinovat a střídat dle potřeby.

 

Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů v čele s laminem a MDF deskami. Vrchní a spodní část je sladěna do dekoru dubového dřeva, zatímco dominující prostřední část a nožky do odstínů šedé barvy. Nádech vintage stylu dodávají skříni i bronzové úchytky a panty. Dvířka skříně disponují automatickým dovíráním dveří a nadstandardním úhlem otevření.  Do skříně můžete kromě oblečení uložit také nádobí, sklenice na víno či sezónní…