Multifunkční stojánek YAMAZAKI Tosca, bílý

YAMAZAKI Tosca - multifunkční stojánek.  Stojánek na telefon, brýle, šperky, klíče, hodinky a jiné drobnosti. Vyrobeno z... více informací »
Multifunkční stojánek YAMAZAKI Tosca
Značka: NOO
1 175 Kč
Ověřit dostupnost
YAMAZAKI Tosca - multifunkční stojánek.  Stojánek na telefon, brýle, šperky, klíče, hodinky a jiné drobnosti. Vyrobeno z...

YAMAZAKI Tosca – multifunkční stojánek. 
Stojánek na telefon, brýle, šperky, klíče, hodinky a jiné drobnosti. Vyrobeno z lakovaného kovu a bukového dřeva. 
Velikost: 10,5 x 20 x v.28,5cm.
Výjimečný výrobek Multifunkční stojánek YAMAZAKI Tosca, bílý lze zakoupit ještě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii stojánky na brýle. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané kousky od značky NOO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka NOO pro své zákazníky prodává špičkové výrobky Povedený výrobek můžete sehnat jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stojánky na brýle. Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další kousky značky NOO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Multifunkční stojánek YAMAZAKI Tosca, bílý od výrobce se zárukou kvality NOO pohodlně seženete zde teď v akci. K sehnání zrovna v akci za 1 175 Kč.