Interbyt.cz

Patrová postel se skříní moli 20 – bílý lux/žlutá

Oblíbený a kvalitní kousek Patrová postel se skříní moli 20 od kvalitní značky MB máte možnost sehnat momentálně až neuvěřitelně levně! Výhodně za cenu 15 293 Kč.
Patrová postel se skříní moli 20 - bílý lux/žlutá
Ověřit dostupnost
Značka: MB
15 293 16 098 Kč Sleva -5%

Další moderní variantou dětského nebo studentského pokoje je sestava Moli. Jde o variabilní nábytek, kde si můžete vybrat jednotlivé díly a tím poskládat dětský nebo studentský pokoj podle vašich představ. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, hrany jsou opatřeny ABS lištou a je zde možnost výběru ze dvou odstínů: bílý lux/tyrkys nebo bílý lux/žlutá. Díky barevnému provedení lze nábytkem vybavit jak dívčí, tak chlapecké pokoje. 

Postel se vyrábí ve dvou barevných provedeních. Postel není možné poskládat v jiné variantě, než je na obrázku, tzn. žebřík je vždy vpravo.

Při výběru nábytku Moli jistě oceníte dostatečný úložný prostor, který je zajímavě a prakticky vyřešen. Kolekce Moli nabízí různé typy regálů, polic, postel, pc stůl a další prvky, které jsou vhodné pro vybavení studentského pokoje. Postel Moli se dodává bez matrace, s roštem (pevná deska). Ložná plocha postele je 90x200cm. 

 

K posteli doporučujeme zakoupení matrace Odette 90x200cm, která se doporučuje do dětských a studentských postelí. V souvisejícíh produktech naleznete jednotlivé díly programu Moli.  Patrová postel Moli má malou skříň, psací stůl, police a horní lůžko opatřené bezpečnostní zábranou.