Moderní box spring postel Dione 180×200, modrá

  Moderní box spring postel Dione Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Dione 180x200
Značka: ELT
20 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Dione Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii  Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Dione
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x205x126cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 60cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
  Žádaný produkt Moderní box spring postel jde získat bez problémů tady u nás v oblíbené kategorii postele 180×200 cm! Najděte si ještě jiné kusy z této známé sekce za skvělou cenu! Přední výrobce ELT má na skladě špičkové produkty. Však to vidíte sami! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce více produktů od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Žádaný kousek Moderní box spring postel Dione 180×200, jde koupit také tu na našich stránkách umístěný v sekci boxsprings postele. Připravili jsme jiné produkty z naší sekce za nejlepší ceny. Známá značka ELT dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další produkty od značky ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě výrobek můžete dostat prostě tady na webu v oblíbené rubrice boxsprings postele. Prozkoumejte ještě jiné kusy z této známé rubriky za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární značka ELT vás obohatí o špičkové zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tento akční kus Moderní box spring postel Dione 180×200, modrá jde nakoupit právě teď tu na našem webu zařazený v kategorii boxsprings postele. Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel ELT má k dispozici top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Designový produkt Moderní box spring postel Dione 180x200, modrá od našeho předního výrobce ELT jednoduše najdete bezpečně online za akční cenu. Aktuálně výhodně za 20 999 Kč.