Interbyt.cz

Pokoj pro dítě trendy – bílá/dub zlatý/modrá

Tento skvělý produkt Pokoj pro dítě trendy - bílá/dub zlatý/modrá od populárního výrobce LB jednoduše naleznete právě nyní za skvělou cenu. Teď za akční cenu 44 214 Kč.
Pokoj pro dítě trendy - bílá/dub zlatý/modrá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
44 214
Popis produktu

Pokud potřebujete vybavit dětské nebo studentské pokoje kvalitním a praktickým nábytkem, doporučujeme vám kolekci Trendy. Navíc jde o sestavu, kterou můžete použít jak pro malé, tak velké studenty. Tato jedinečná kolekce vyniká hlavně svým materiálovým provedením. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina (tl.16mm,26mm) v dekoru dřeva dub zlatý, čelní plochy bílé s potiskem jsou vyrobeny z lamina tl.16mm, ve vysokém lesku. Nábytek tak působí luxusním dojmem. Nabízíme vám praktickou sestavu dětského pokoje Trendy v kombinaci s modrou barvou, která je vhodná do chlapeckých pokojů.

 

Postel Trendy je dodávána s roštem a má ložnou plochu 90x200cm. Výrazným prvkem postele je vysoké čelo v dekoru dřeva dub zlatý, které má po bocích černou dekorativní lištu a černý soklík. Korpus postele je v bílém laminu. Matrace není součástí postele, tu je potřeba objednat samostatně v rozměru 90x200cm. K této posteli se umisťuje odkládací stolek, který je nízký, podlouhlý a nabízí úložný prostor ve…