Pohovka Forie DUO, modrá

  Pohovka Forie Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně... více informací »
Pohovka Forie DUO
Značka: GIB
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Pohovka Forie Moderní design a pohodlí Akční cena je platná pro potah na fotografii  Pohovka je rozkládací včetně...

 

Pohovka Forie
Moderní design a pohodlí
Akční cena je platná pro potah na fotografii 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru 

Parametry: 
3R: 222x71x75cm 
Spaní: 188x140cm
 
 
POHOVKA FORIE 3ER
Neradi experimentuje, ale přesto byste rádi vaši starou pohovku vyměnili za lepší kousek? Pohovka Forie vám padne do oka. Její elegantní design je nadčasový stejně, jako nabízené barevné varianty. Dostatečně vysoké polštáře nabídnou vaší páteři dostatečnou oporu a vy můžete pohodlně sledovat svůj oblíbený seriál. Pohovka je rozkládací a může tak posloužit k občasnému přespání vašich hostů.
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento unikátní produkt Pohovka Forie DUO, modrá máte možnost koupit také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní získáte ještě jiné zboží z této oblíbené sekce za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka GIB má v nabídce top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.
Tento velmi oblíbený produkt je k dostání ještě na webu zařazený v kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete získat akční výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu! Tento výrobce GIB pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní a levný produkt Pohovka Forie DUO, modrá od výrobce s mnohaletou tradicí GIB pohodlně nakoupíte zde nyní za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 8 499 Kč.