Moderní pohovka Belto, bílá/tyrkysová

Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v kombinaci s... více informací »
Moderní pohovka Belto
Značka: LNO
7 439 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka nyní za akční cenu!  Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru Jádro je vyplněno pružinami Bonell v kombinaci s...

Moderní pohovka nyní za akční cenu! 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru
Jádro je vyplněno pružinami Bonell v kombinaci s PUR pěnou
Pružiny zajištují velmi pohodlné sezení za všech okolností 
Návštěvy potěší velký rozklad a vás rychlé a jednoduché rozkládání 
Akce je časově omezena a platí do odvolání 

 

Celkové rozměry: 198x95x90cm 
Plocha po roložení: 198x116cm 
 
 
POHOVKA BELTO

Sázíte na jednoduchost a pohodlí? Pohovka Belto vás jistě zaujme. Zapadne do každého interiéru. Možnost rozložení na pohodlné lůžko ocení vaše návštěva a do úložného prostoru navíc schováte, vše co zrovna nepotřebujete. Udělejte si radost koupí nové pohovky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Tento exkluzivní produkt lze nakoupit přímo na webu v populární sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této známé rubriky za internetové ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele LNO. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka LNO svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment Udělejte si radost.

Velmi oblíbený výrobek Moderní pohovka Belto, bílá/tyrkysová od značky s dlouholetou historií LNO jednoduše pořídíte momentálně ve slevě! Teď za akční cenu 7 439 Kč.