Moderní jídelní stůl H387, bílý

Moderní jídelní stůl  Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru bílém Provedení desky stolu extra pevné  Nohy stolu v... více informací »
Moderní jídelní stůl H387
Značka: HAL
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní stůl  Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru bílém Provedení desky stolu extra pevné  Nohy stolu v...

Moderní jídelní stůl 
Je vyroben z materiálů MDF laminované v dekoru bílém
Provedení desky stolu extra pevné 
Nohy stolu v provedení MDF laminované 

 
Parametry
stůl: 120x68x76cm 
Tento výjimečný produkt můžete najít právě zde u nás umístěný v sekci jídelní stoly – dřevěné. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této známé sekce ve výhodné akci! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky HAL. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka HAL má ve stále nabídkce prvotřídní produkty Podívejte se sami.
Unikátní a žádaný produkt Moderní jídelní stůl H387, jde nakoupit bez obtíží na webu zařazený v sekci jídelní stoly – dřevěné. Najděte si kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele HAL. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus Moderní jídelní stůl H387, bílý od značky se zárukou kvality HAL máte možnost pořídit na našich stránkách nyní téměř zdarma! Na našich stránkách za 2 699 Kč.