Moderní obývací stěna Rask, bílá

Moderní obývací stěna Rask  Dodáváme v dekoru bílý mat  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je dodáván v... více informací »
Moderní obývací stěna Rask
Značka: STZ
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní obývací stěna Rask  Dodáváme v dekoru bílý mat  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je dodáván v...

Moderní obývací stěna Rask 
Dodáváme v dekoru bílý mat 
Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč 
Nábytek je dodáván v demontu 
Součástí: TV stolek, stojací vitrína vysoká, stojací vitrína nízká a police
Jednotlivé elementy lze ustavit zvlášt
Krásná obývací stěna za TOP cenu!
Lze dokoupit komodu! 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 

Celá sestava 270x190x40cm
vitrína vysoká 75 x 190 x 34 cm
vitrína nízká 75 x 117 x 34 cm
televizní stolek 120 x 32 x 40 cm
polička 140 x 16 x 18 cm
 
Velmi moderní obývací stěna, která zaujme především svým designem a kvalitou zpracování. Obývací stěnu Rask si můžete ustavit jako na fotografii nebo si jednotlivé kusy nábytku ustavit jinak a vytvořit si tak obývací pokoj snů. LED osvětlení dodá vašemu pokoji luxusní vzhled za všech okolností. Vytvořte si krásný obývací pokoj díky obývací stěně Rask.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Tento kvalitní a levný produkt Moderní obývací stěna Rask, lze nakoupit mimo jiné tady na našem webu umístěný v kategorii black and white klasika! Nyní si můžete vybrat zcela nové kousky z naší sekce jednoduše online! Tato vyjímečná značka STZ vám poskytuje velmi kvalitní zboží Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce STZ. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Moderní obývací stěna Rask, bílá od výrobce s dobrým jménem STZ jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 299 Kč.