Moderní rohová sedací souprava Blue

  Moderní sedací souprava nyní s výraznou slevou!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Blue
Značka: FIL
23 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava nyní s výraznou slevou!  Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků je...

 

Moderní sedací souprava nyní s výraznou slevou! 
Jádro je vyplněno pružinami Bonell a PUR pěnou
Kvalitní výpln sedáků je zárukou pohodlného sezení

Akční cena platí pro potah na fotografii 
Potah na sezení: pevná režná látka 
Sedací souprava je rozkládací (220x125cm) 
Návštěvy ocení možnost přespat a vy snadné rozkládání 
Součástí je také úložný prostor 
Součástí je funkce polohovatelných záhlavníků 

 
 

Parametry: (šířka x výška x hloubka)
270x270cm 
Výška: 74 – 86cm 
Výša sedu: 44cm  
Plocha po rozložení:  220x125cm
 
SEDACÍ SOUPRAVA BLUE
Máte dostatek prostoru a chybí vám to hlavní? Sedačka Blue se stane skutečnou dominantou vašeho interiéru. Na sedačce Blue budete mít k sobě vždy blízko a zároveň vám zajistí dokonalé pohodlí. Její praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení. Stačí si jen vybrat tu správnou variantu, která dokonale zapadne do vaší domácnosti a radovat se z povedené koupě!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.
 
Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.
 
 
Sezení v potahu režná látka:
Režná látka je podobným typem potahu jako pytlovina, s rozdílem, že Inari je jemnější potah. Potah Inari byl vyvinut s cílem zachovat stejné vlastnosti jako potahy pytlovina – tzn. pevnost, barevná stálost a trvanlivost. Inari má jemnou plochu, která se Vám určitě bude zamlouvat pro pohodlné relaxování na sedačce.
Oděr metodou Martindale: 35000Velmi žádaný výrobek seženete právě teď tady a teď na našem webu v populární rubrice sedačky nad 15 tis. kč! Nyní si můžete pořídit unikátní kousky ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky FIL. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel FIL vám může poskytnout špičkové produkty

Tento akční a ve slevě výrobek Moderní rohová sedací souprava Blue originál od značky FIL jde nakoupit aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 23 499 Kč.