Moderní rohová sedací souprava Mated

Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Mated
Značka: MRC
16 223 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je...

Rohová sedací souprava Mated
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální
Sedačka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací včetně 3 úložných prostorů
Souprava je v kombinaci látkového potahu a Eko-kůže 
Látkový potah Berlin – látka je hrubšího charakteru, která po čase užívání změkne. Je tvořena několika tóny hrubých a tenkých nití. Je vysoce odolná proti světlu a vyblednutí.
Eko-kůže Madryt – silná a odolná Eko-kůže. Díky své struktuře dokonale napodobuje vzhled přírodní kůže. Má lehce matnou povrchovou úpravu. Snadno se čistí – stačí vlažná voda a mýdlo.
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
310x85x142 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 270×136 cm
Zlevněný produkt Moderní rohová sedací souprava Mated lze nakoupit snadno tu zařazený v kategorii sedačky tvaru u. Mrkněte na ještě další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!
Velmi prodávaný výrobek Moderní rohová sedací souprava můžete pořídit rovnou u nás v populární kategorii sedačky tvaru u. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Unikátní kus Moderní rohová sedací souprava Mated je k dispozici lehce na webu zařazený v rubrice sedačky tvaru u! Najděte si nové produkty z naší kategorie za nejlepší ceny.
Tento kvalitní produkt Moderní rohová sedací souprava jde koupit zrovna na našem webu ve známé sekci sedačky tvaru u. Nyní můžete koupit ještě podobné kousky z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární výrobce MRC prodává prvotřídní výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další produkty značky MRC. Najdete je níže na této stránce.
Tento designový produkt Moderní rohová sedací souprava Mated můžete koupit rovnou tu na našem webu ve známé sekci sedačky tvaru u. Získejte podobné produkty z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky MRC. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce MRC vám poskytuje skvělý sortiment
Unikátní a oblíbený produkt je k získání lehce tu na našem webu umístěný v rubrice sedačky tvaru u! Získejte ještě ostatní produkty z této známé kategorie za akční cenu! Známý dodavatel MRC může nabídnout top výrobky.! Nový výrobek lze nakoupit zrovna u nás ve známé kategorii sedačky tvaru u. Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží ze zmíněné rubriky za super peníze. Tato vyjímečná značka MRC dlouhodobě dodává top sortiment .
Vynikající produkt lze nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách v kategorii sedačky tvaru u! Najděte si parádní produkty z této rubriky jednoduše online!

Tento levný výrobek Moderní rohová sedací souprava Mated od našeho výrobce MRC snadno najdete na našich stránkách teď opravdu levně! Výhodně teď u nás za 16 223 Kč.