Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá

Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Mated
Značka: MRC
16 223 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je...

Rohová sedací souprava Mated
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální
Sedačka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací včetně 3 úložných prostorů
Souprava je v kombinaci látkového potahu a Eko-kůže 
Látkový potah Inari – látka je poměrně hrubá na dotek a napodobuje přírodní len
Eko-kůže Madryt – silná a odolná Eko-kůže. Díky své struktuře dokonale napodobuje vzhled přírodní kůže. Má lehce matnou povrchovou úpravu. Snadno se čistí – stačí vlažná voda a mýdlo.
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
310x85x142 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 270×136 cm Kvalitní výrobek Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá lze nakoupit bezprostředně tady u nás v populární sekci sedačky tvaru u. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této kategorie jednoduše online! Tato značka MRC má ve stále nabídkce špičkové zboží Udělejte radost sami sobě! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Hodně oblíbený produkt máte možnost najít právě zde tu na našem webu v populární sekci sedačky tvaru u! Podívejte se na podobné kousky z naší rubriky za výborné peníze. Tento designový kus Moderní rohová sedací souprava jde koupit rovnou na webu v populární kategorii sedačky tvaru u. Nyní můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené sekce v bezva akci! V očích zákazníků populární značka MRC má ve stále nabídkce vynikající sortiment Vysoce kvalitní produkt Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá lze nakoupit ještě tady na stránkách v sekci sedačky tvaru u. Nyní můžete získat zlevněné kusy z této oblíbené kategorie v akci!
Tento velmi oblíbený produkt máte možnost pořídit právě nyní tady na webu v oblíbené sekci sedačky tvaru u. Nyní koupíte unikátní produkty ve zmiňované kategorii na pár kliknutí!
Tento akční produkt Moderní rohová sedací souprava je k dostání zrovna na našich stránkách v populární kategorii sedačky tvaru u. Prozkoumejte ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento exkluzivní kus Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá získáte nyní tady na webu v oblíbené sekci sedačky tvaru u. Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí.

Tento nejprodávanější kus lze nakoupit teď u nás zařazený v kategorii sedačky tvaru u! Získejte podobné produkty z této známé sekce ve slevě!

Velmi žádaný kousek máte možnost nakoupit v pohodě na stránkách v oblíbené kategorii sedačky tvaru u! Nyní si můžete pořídit jiné kousky z této známé sekce jednoduše online.
Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost dostat rovnou na webu v populární rubrice sedačky tvaru u! Nyní najdete zcela nové produkty ve zmíněné sekci za extra cenu.
Hodně povedený kus Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá máte možnost získat mimo jiné tady na našem webu v oblíbené rubrice sedačky tvaru u. Nyní si můžete pořídit zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za akční cenu! Kvalitní a oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava můžete dostat mimo jiné tu na stránkách v rubrice sedačky tvaru u! Máme pro vás akční produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další kousky od značky MRC. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Moderní rohová sedací souprava Mated, šedá/černá od skvělé značky MRC snadno najdete bezpečně online za výborné peníze! Aktuálně za 16 223 Kč.