Moderní rohová sedací souprava Mated, černá

Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Mated
Značka: MRC
16 223 Kč
Ověřit dostupnost
Rohová sedací souprava Mated Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii  Roh sedací soupravy je univerzální Sedačka je...

Rohová sedací souprava Mated
Cena je platná pro potah jako na hlavní fotografii 
Roh sedací soupravy je univerzální
Sedačka je vyplněna pružinami bonell a vysoko-elastickou pěnou 
Sedací souprava je rozkládací včetně 3 úložných prostorů
Souprava je v kombinaci látkového potahu a Eko-kůže 
Látkový potah Berlin – látka je hrubšího charakteru, která po čase užívání změkne. Je tvořena několika tóny hrubých a tenkých nití. Je vysoce odolná proti světlu a vyblednutí.
Eko-kůže Madryt – silná a odolná Eko-kůže. Díky své struktuře dokonale napodobuje vzhled přírodní kůže. Má lehce matnou povrchovou úpravu. Snadno se čistí – stačí vlažná voda a mýdlo.
Záda jsou očalouněná originálním potahem a pohovku je tedy vhodné umístit do prostoru

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
310x85x142 cm
Výška sedu: 42 cm
Plocha po rozložení: 270×136 cm Hodně prodávaný kus Moderní rohová sedací souprava Mated, černá je k získání bezprostředně tady na našem webu ve známé kategorii sedačky tvaru u! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z naší sekce za příznivou cenu. Dodavatel MRC svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami! Zlevněný výrobek je k sehnání lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii sedačky tvaru u! Podívejte se na ještě podobné produkty z této kategorie z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce MRC. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento skvělý produkt máte možnost sehnat bezstarostně na našem webu v oblíbené kategorii sedačky tvaru u. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmiňované kategorii za akční cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní produkty značky MRC. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Ve slevě produkt Moderní rohová sedací souprava Mated, černá můžete dostat již dnes na webu zařazený v sekci sedačky tvaru u! Podívejte se na zcela nové produkty z této populární sekce za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka MRC vyrábí prvotřídní sortiment. Nové kousky každý den.

Velmi prodávaný výrobek lze získat již dnes na webu umístěný v kategorii sedačky tvaru u. Nyní získáte zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce MRC má v nabídce prvotřídní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další produkty značky MRC. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Designový produkt máte možnost pořídit právě zde tady u nás v populární kategorii sedačky tvaru u. Získejte akční výrobky z této rubriky za super peníze! To není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento výjimečný produkt Moderní rohová sedací souprava Mated, je k sehnání právě u nás umístěný v kategorii sedačky tvaru u. Nyní pořídíte nové zboží ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele MRC. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní produkt Moderní rohová sedací souprava Mated, získáte aktuálně na stránkách ve známé rubrice sedačky tvaru u. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za super cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od značky MRC. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce MRC svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tento zlevněný produkt Moderní rohová sedací souprava Mated, můžete dostat taky tu na webu v kategorii sedačky tvaru u! Najděte si nové kusy ve zmíněné sekci za extra cenu!
Unikátní a žádaný produkt jde získat rovněž na našich stránkách v oblíbené sekci sedačky tvaru u. Připravili jsme pro vás ještě podobné kusy ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Značka MRC svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty . Nakupujte výhoděn u nás!

Unikátní a oblíbený kus Moderní rohová sedací souprava Mated, černá od kvalitní značky MRC snadno seženete zrovna skutečně výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 16 223 Kč.